Izmanto traktoru un raideri cauru gadu!

 

Ja Jums jau ir, vai plānojat iegādāties mauriņa pļaušanas traktoru vai raideri, tad ziniet, ka tas ir izmantojams ne tikai zāles pļaušanai, bet arī dažādiem citiem rudens un ziemas darbiem.

 

Lapu savācējs

Ja pļāvējs nav aprīkots ar savācēja grozu, tad varat tam aizmugurē pievienot zāles un lapu savācēju, tādējādi varēsiet vasarā, pļaujot zāli, to uzreiz savākt un rudenī ērti un ātri savākt nokritušās lapas un citus gružus.

Spriguļnažu pļāvējs

Spriguļpļāvējs Jūsu raiderim palīdzēs tikt galā ar ļoti garu zāli vai pat krūmu atvasēm. Tiesa šādu pļāvēju iespējams uzstādīt tikai vidējas vai lielas jaudas raiderim.

 


Piekabes

Dažāda veida piekabes ir izmantojamas gan lapu aizvešanai uz kompostu, gan sazāģētas malkas pārvadāšanai. Varēsiet retu reizi aizvest pa kādai grants vai smilts kravai.

 


Grants ecēšas

Ja Jums pagalmā ir grantēti celiņi, tad noteikti pāris reizes gadā ir vēlams tos apstrādāt ar “grants ecēšām”, tādējādi atsvaidzinot to izskatu un izrušinot nezāles.

 

Sūnu grābeklis

Pavasarī noderēs sūnu grābeklis, kas palīdzēs iztīrīt Jūsu zālāju no pērnās zāles paliekām un sūnas. Uzrušinot augsnes virskārtu tam pievadīsiet papildus skābekli, kas padarīs zālāju zaļāku un biezāku.

 

Skarifikators

Savukārt traktoram vai raiderim aizmugurē pievienotais skarifikators veidos zālājā nelielus caurumiņus lai tam papildus piekļūtu gan gaiss, gan ūdens, kas Jūsu zālāju vasarā padarīs īpaši sulīgu un zaļu.

 

Rotējošā slota

Ja vēlaties notīrīt dārza celiņus no gružiem, lapām vai pat sniega, tad noderēs rotējošā birste.

 

Kaisītājs

Veicot zālāja mēslošanu, ērti ir izmantot ‘Husqvarna” kaisītāju, kas tāpat kā visi iepriekšējie aksesuāri, ir ērti uzstādāms uz Husqvarna traktora vai raidera. Šis kaisītājs noderēs arī ziemā, kaisot uz gājēju celiņiem vai auto stāvlaukumiem smilti vai smilts maisījumu.

 

Sniega pūtējs un sniega lāpsta

Ja ziemā nevēlaties tīrīt sniegu no piebraucamajiem ceļiem ar lāpstu, tad aprīkojiet traktoru vai raideri ar sniega lāpstu vai pūtēju. To varēsiet izdarīt ātri un ērti, tādējādi ietaupot laiku, ko varēsiet pavadīt sev patīkamākā veidā.

 

Visi šie un vēl citi traktoru un raideru aksesuāri ir apskatāmi un nopērkami mūsu veikalos vai pasūtāmi interneta veikalā.

Pirms izvēlaties - nekautrējaties konsultēties ar mūsu personālu. Mēs Jums ieteiksim piemērotāko tehnikas risinājumu. Atcerieties, ka aksesuāri, tāpat kā citas tehnikas vienības, var būt gan profesionālai, gan piemājas lietošanai, tādējādi apmierinot jebkura lietotāja prasības.