Baudi brīvdienas! Automower® nopļaus mauriņu tavā vietā

Robotizētais zāles pļāvējs jeb automower® ir viens no pēdējo divdesmit gadu lielākajiem dārza tehnikas sasniegumiem. Pildot tādu pašu funkciju kā zāles pļāvējs un raideris, tas nodrošina perfektu mauriņu, neatkarīgi no jūsu dārza sarežģītības un reljefa.

 

Dārza robots darbojas ar elektroenerģiju un ir pilnībā automatizēts. Jums vairs nebūs jāuztraucas par laika atlicināšanu mauriņa pļaušanai. Automower® to paveiks jūsu vietā. Tas strādā ļoti klusi un pļauj zālienu savādāk – izmantojot žiletveida asmeņus un nogriežot katru zāles stiebru. Tā rezultātā jūs iegūstat zaļu un sulīgu zālienu, ko nevar sasniegt ar parastajiem zāles asmeņiem. Nopļautās zāles gabaliņi sadalās, vēl nenonākot līdz augsnei, un rada labāka mēslojuma apstākļus mauriņam.

 

Husqvarna dārza robots spēj tikt galā par ar slīpām nogāzēm 45 grādu leņķī. To droši var izmantot arī lietainās dienās un naktī, jo mitrums un tumsa nerada ietekmi uz darba kvalitāti. Automower® aiz sevis neatstāj nekādas pēdas. Tas ir kā pilntiesīgs ģimenes loceklis, kas, brīdī, kad nepieciešama uzlāde, pats atgriežas uzlādes stacijā.

 

Lai vēl vairāk atvieglotu jūsu darbu, modernākie zāles pļāvēji sniedz iespēju tos ieprogrammēt un likt strādāt pat tad, kad neesiet mājās. Tam ir domāta My Atomower® aplikācija (pieejama šeit: http://bit.ly/1iOjn5g), kas ļauj jums tiešā veidā komunicēt ar savu zāles pļāvēju. Ja radīsies kāda problēma, tas pats jums par to paziņos.

 

Šis zāles pļāvējs ir viegli saprotams un lietojams – tam ir vienkāršs displejs un klaviatūra personīgo uzstādījumu, kā arī taimera regulēšanai. Tajā ieprogrammētais laikapstākļu taimeris (320/330X) pielāgo pļaušanu zāliena augsnes tempam, tādēļ tas retāk pļaus saulainā vai sausā laikā, bet biežāk tad, kad zāle augs ātrāk. Dārza robotā ir iestrādāta arī aizsargsistēma pret zagļiem – tas darbojas pēc jūsu komandas.

 

Automower® ir pilnībā drošs, jo tā pacelšanas vai apgāšanās gadījumā, pļaušanas asmeņi izslēdzas automātiski. Tas ir arī draudzīgs videi un nerada liekus izmešus, kā arī patērē ļoti maz elektroenerģijas. Turklāt dārza robotam ir vēl viena pievienotā vērtība – tā darbība aizbiedē kurmjus un jūsu dārza ainavas krāšņumu vairs neietekmēs kurmju rakumi.

 

Nakts vai diena, lietus vai saule – robotizētais zāles pļāvējs viegli tiek galā ar pļaušanu un ļauj jums netraucēti nodoties citām lietām. Iegūstiet paklājam līdzīgu mauriņu, kādu esat vienmēr vēlējies!