Husis.lv atver mūsdienīgāko dārza un meža tehnikas veikalu Latvijā

jauns veikals A7

 

Husis.lv veikalu tīkls paplašinās!

 

Tagad tirdzniecības centrā A7 (Džutas, Krustkalni – Ķekavas novads) ir atvērts modernākais un ērtākais dārza un meža tehnikas veikals Latvijā. Pie mums plaši pārstāvēti pasaulē vadošie zīmoli kā Husqvarna, Oleo-Mac un citi. Sevišķi plašs ir rokas instrumentu un laistīšanas sistēmas vācu ražotāja Gardena sortiments.

Eiropas mājsaimniecībās lielu popularitāti iekarojušais robotizētais zāles pļāvējs Husqvarna Automower® ir eksponēts tā, lai veikala apmeklētājam būtu vieglāk izprotama tā darbība, priekšrocības, kā arī uzstādīšanas nianses.

Lielā izvēlē pieejama ir pazīstamākā un kvalitatīvākā Itāļu dārza un meža tehnikas ražotāja Oleo-Mac produkcija, kas ļaus jūsu saimniecību papildināt ne tikai ar motorzāģi vai zāles pļāvēju, bet arī ar kādu specifiskāku instrumentu – zemes urbi, ūdens sūkni ar iekšdedzes dzinēju utml..

Husis.lv veikals ir ērti sasniedzams ar auto, kuru var atstāt tirdzniecības centra stāvvietā. Husis.lv pārdevēji un konsultanti ir savas jomas profesionāļi, tāpēc vienmēr palīdzēs izvēlēties jums piemērotāko tehniku vai dārza instrumentus. Gaidīsim ciemos!