Apūdeņošanas dators FlexControl
Ar GARDENA lietus vai augsnes mitruma sensora pievienošanu, automātiskā laistīšana tiek pārtraukta, atkarībā no augsnes mitruma un lietus. Tas ietaupīs ūdeni apūdeņošanas laikā.
Apūdeņošanas dators FlexControl
Akumulatora līmeņa indikators parāda akumulatora uzlādes statusu. Jūs vienmēr laikā uzzināsiet, kad ir nepieciešams nomainīt akumulatoru.
Apūdeņošanas dators FlexControl
Laistīšanas iestatījumus var iestatīt jebkurai nedēļas dienai. Šādi laistīšanas sistēmu var ērti pielāgot jebkurām vajadzībām.
Apūdeņošanas dators FlexControl
Ar GARDENA laistīšanas sistēmas datoru jūsu dārzs tiks drošā un ērtā veidā apūdeņots - pat tad, ja neesat mājās. Jūs iegūsiet vairāk brīva laika, kā arī sulīgu, zaļojošu dārzu un skaistus, veselīgus augus. Automātiskā irigācijas sistēma agrās rīta stundās vai vakaros, kā arī mazākai ūdens iztvaikošanai. Tas ietaupa naudu un ļauj precīzi, optimāli veikt apūdeņošanu.

Apūdeņošanas dators FlexControl


€ 49.00

cena veikalā

€ 51.99

maksas-veidi
Preces kods: 9672356-01
Zīmols: GARDENA
Pieejams > 2

GARDENA Apūdeņošanas dators FlexControl atvieglos dārza laistīšanu, ja tas tiek veikts ar smidzinātājiem, pilienveida laistīšanas sistēmu Micro-Drip vai uznirstošo laistītāju sistēmu. Apūdeņošanas dators FlexControl ir tieši savienots ar ūdens krānu un kontrolē laistīšanu atbilstoši izvēlētajam laikam un ilgumam. Tas nozīmē, ka jums vairāk nav jāuztraucas par laistīšanas darbiem ne ikdienā, ne atvaļinājumā Aprīkots ar noņemamu vadības paneli ērtākai iestatījumu koriģēšanai un programmēšanai. Funkcijas iespējams atlasīt, ar lielo regulējamo pogu. Pateicoties intuitīvai darbībai un secīgam visu laistīšanas datu attēlojumam, tas ir ļoti viegli programmējams. Jūs varat iestatīt ne tikai laistīšanas sākums, ilgums un biežumu, bet arī bet arī izvēlēties noteiktas nedēļas dienas. Tāpat aprīkots ar zemu baterijas uzlādes līmeņa brīdinājuma indikatoru.

Kontrolieri
Laistīšanas cikli dienā 3
Laistīšanas ilgums 0 h 1 min - 1 h 59 min
Laistīšanas biežums Laistīšana katru otro, trešo dienu vai individuāli izvēlētās dienās
Sensoru pieslēgums IR
Enerģijas padeve 1 x 9 V sārma baterija (nav iekļauta komplektā)
Vītne Krāniem ar 26,5 mm (G 3/4) vai 33,3 mm (G1) vītni
Darba spiediens 0.5-12 bāri