Jaunumi


Kādu trimmera auklu izvēlēties?
  Trimmera auklu izvēloties, galvenokārt jāņem vērā timmera jauda, kuram nepieciešama konkrētā aukla. Bieži klienti domā - ja resnāka aukla, t..
Bezmaksas piegāde visā Latvijā!
  Iegādājoties jebkuru preci no husis.lv, mēs jums to BEZ MAKSAS piegādāsim jebkurā Latvijas vietā. Akcija spēkā līdz 01.07.2016. ..
Automower - 3 gadu garantija!
  Automower sevi ir pierādījuši kā izturīgi un neaizstājami ikdienas palīgi mauriņa kopšanā. 3 gadu garantija ir kvalitātes rādītājs, kas J..
Uzglabājam degvielu pareizi!
  Cilvēki bieži izmanto degvielas uzglabāšanai un maisījuma izgatavošanai tam neparedzētus traukus, piemēram, kannas, kur iepriekš bijis l..
2015. gada noliktavas izpārdošana
  Visiem pirkumiem, kuri tiks veikti interneta veikalā, līdz šā gada 31. decembrim, ir piemērota sevišķi liela atlaide.  Tur..
Husqvarna rotaļlietas!
Husqvarna rotaļlietas! novembris, 2015
Iepriecini bērnu Ziemassvētkos, dāvinot tam rotaļlietu "Husqvarna"! Izvēlies jebkuru rotaļlietu „Husqvarna” – tā radīs prieku, jo bērnam būs pa..
Bezmaksas piegāde
Bezmaksas piegāde novembris, 2015
Iegādājoties jebkuru preci no husis.lv, mēs jums to BEZ MAKSAS piegādāsim jebkurā Latvijas vietā. Priecīgu iepirkšanos! Akcija spēkā līdz 15.02..
Iepērcies vēl ērtāk, izmantojot kredītkarti!
  Iepirkties pie mums kļuvis vēl ērtāk! Tagad norēķināties internetveikalā ir iespējams ar bankas karti! Izmēģini! ..
Izmanto traktoru un raideri cauru gadu!
  Ja Jums jau ir, vai plānojat iegādāties mauriņa pļaušanas traktoru vai raideri, tad ziniet, ka tas ir izmantojams ne tikai zāles pļaušanai, ..
Dāvanā kombikanna!
Dāvanā kombikanna! septembris, 2015
Pērkot jebkuru 500. sērijas motorzāģi - dāvanā saņem kombikannu! Akcija spēkā līdz 30. oktobrim. Veicot pirkumu, kombikanna pievienojas g..
Zāles pļāvēja sagatavošana sezonai
  1. Pārliecinieties, ka degvielas bāka ir tukša  Degvielu bākā nedrīkst glabāt ilgāk par, aptuveni, mēnesi. Ja tajā ir saglabājusies de..
Husqvarna Atuomower zāles pļāvēja tests
​ Intervija ar Husqvarna Latvia vadītāju Juri Marhileviču. Kāda ir Husqvarna zāles robotu vēsture? Kā tas sākās? Husqvarna robotizētajiem..
Husqvarna Automower® īpašais piedāvājums līdz 15.09
Aizmirstiet par zāles pļaušanu - laiks atpūtai. Īpaša cena Automower® 265ACX  un 220AC modeļiem! Iegādājoties Automower 330X vai Automowe..
Nopļauts mauriņš atrodoties jebkurā pasaules malā
  Jaunā mobilā lietotne Husqvarna Automower® Accessory ļauj lietotājiem attālināti kontrolēt, konfigurēt un uzraudzīt Automower® modeļu 320 un..
50% ATLAIDE Automower instalācijai
Pērkot pie mums jebkuru Automower® modeli, robota uzstādīšanai 50% atlaide! Akcija spēkā visos Latvijas Husis.lv veikalos un interneta husis.lv lī..
Zemākā cena šajā sezonā- zāles pļāvējs Husqvarna LC153S
Pašgājēja pļāvējs paredzēts lielām platībām. Aprīkots ar platu, izturīgu tērauda griešanas korpusu un ergonomiski izstrādātu, mīkstu rokturi...
Komerciālo raideru un pļaušanas bloku izpārdošana!
  Komerciālo raideru un pļaušanas bloku izpārdošana!  Tiek izpārdoti demonstrāciju modeļi par pievilcīgām cenām. Dodam pilnu garantij..
Izmēģini Automower® savā pagalmā!
    Vēlies iegūt mauriņu, kas līdzinās paklājam? HUSIS.LV piedāvā jaunu pakalpojumu – bezmaksas automower testu. Piesakies šeit un, ie..
Dārza dienas: izmēģini jaunākās tehnoloģijas klātienē!
Pavasaris ir oficiāli iestājies un tas nozīmē, ka sākusies arī jaunā dārza sezona. Apzinoties to, ka šie darbi prasa iemaņas un pacietību, Husis.l..
 Ņem un nepārmaksā neko ar InCREDIT līzingu!
Ņem līzingā kādu no Husqvarna produktiem un nepārmaksā pilnīgi neko! Iegādājoties līzingā jebkuru preci uz 6 mēnešiem - nepārmaksā ne centu, ..
Dārzs pagaidīs, DĀRZIŅŠ - nē!
Piedalies izlozē! Balva: 2 ceļazīmes uz hokeja čempionātu ČEHIJĀ, PRĀGĀ no 7. -10. maijam.   Akcijas noteikumi: ..
Husis.lv atver mūsdienīgāko dārza un meža tehnikas veikalu Latvijā
  Husis.lv veikalu tīkls paplašinās!   Tagad tirdzniecības centrā A7 (Džutas, Krustkalni – Ķekavas novads) ir atvērts moder..
Husis.lv lojalitāte
Husis.lv lojalitāte februāris, 2015
Reģistrējies mūsu draugu lokā un baudi privilēģijas jau šodien! Viss, kas tev jāizdara – jāaizpilda anketa. Turpmāk varēsi iepirkties Husis.lv veik..
Lielāka dzinēja kubatūra - lielāka atlaide!
Vēlies ietaupīt? Iepērcies husis.lv Piedāvājums spēkā visiem Husqvarna ķēdes motorzāģiem un 500. sērijas krūmgriežiem. Husis.lv ziemas atlaides i..
Aizsargapģērbiem, aizsargzābakiem, ķiverēm -10% atlaide
Vēlies ietaupīt? Iepērcies husis.lv  Husis.lv ziemas atlaides ir spēkā līdz 2015. gada 8. martam. Priecīgu iepirkšanos! ..
Kā sagatavot savu dārzu un pagalmu ziemai?
Kā sagatavot savu dārzu un pagalmu ziemai?  Pirms jūsu dārzu vai pagalmu klāj sniega sega, ir lietas, ko vērts paveikt, lai pienācīgi saga..
Kādu lapu pūtēju izvēlēties?
Aizvien biežāk pašmāju saimniecības darbos tiek izmantoti lapu pūtēji. Šis instruments pie mums nav vēl tik labi iepazīts kā, piemēram, trimmeris ..
E-pakalpojums: Pārbaudi savu servisa pieteikumu neizejot no mājas!
Klientu ērtības mums ir pirmajā vietā. Tāpēc piedāvājam ērtu bezmaksas e-pakalpojumu – iespēju pārbaudīt sava servisa pieteikuma statusu, uzzināt info..
Husqvarna produktu izstāde AD REM Auto salonā
  HUSIS.LV ir Husqvarna produkcijas oficiālais izplatītājs Latvijā. Sadarbībā ar Subaru dīleri, AD REM Auto, tā salonā esam izstādījuši Husq..
Automower paraugdemonstrējumi SPICE HOME
Automower, jeb robotizētais dārza pļāvējs ir daudzu saimniecību nākotne, tāpēc no 12. līdz 17. maijam tirdzniecības centrā SPICE HOME ir atvērts HUSIS..
Automower paraugdemonstrējumi MOLĀ
Automower, jeb robotizētais dārza pļāvējs ir daudzu saimniecību nākotne, tāpēc no 6. līdz 10. maijam tirdzniecības centrā MOLS ir atvērts HUSIS.LV aut..
Darba laiki Maija brīvdienās
Rīga 2. un 3. maijā strādājam no 9.00-15.00 4. un 5. maijs ir brīvs.   Liepāja 2. un 3. maijā strādājam no 9.00-15.00 ..
Brauc ciemos uz Dārza dienām!
Jaunā dārza sezona ir klāt! Atzīmējot tās atklāšanu, HUSIS.LV jau otro gadu, aprīlī un maijā, vairākās Latvijas pilsētās rīko Dārza dienas.Pasākuma p..
Dāvanu karte
Dāvanu karte februāris, 2014
Jums ir iespēja iepriecināt savus draugus, uzdāvinot dāvanu karti, kura ir derīga visos mūsu veikalos, kā arī interneta veikalā.  Dāvanu karte..