Brauc ciemos uz Dārza dienām!

Jaunā dārza sezona ir klāt! Atzīmējot tās atklāšanu, HUSIS.LV jau otro gadu, aprīlī un maijā, vairākās Latvijas pilsētās rīko Dārza dienas.

Pasākuma programmā paredzēta jaunākās dārza un mežapstrādes tehnikas paraugdemonstrējumi, kā arī testēšana. Visiem interesentiem tiks dota iespēja pašiem personīgi izmēģināt un apzināt jaunākos tehnoloģiju sasniegumus – tos, kuri vēl nav pieejami tirdzniecībā. Izbrauc ar jaunāko Husqvarna raideri, vai novērtē, cik būtiski ikdienas darbus atvieglo robotizētie zāles pļāvēji, jeb automūveri.

Mūsu speciālisti var lepoties vairāk kā desmit gadu pieredzi dārza un meža tehnikas jomā, tāpēc priecāsimies dalīties savās zināšanās, sniedzot bezmaksas profesionālās konsultācijas.

Dārza dienas ir piemērots pasākums, arī ja esi noskatījis kādu no mūsu produktiem. Tā norises laikā, attiecīgajā veikalā Husqvarna produciju varēs iegādāties ar atlaidi. Dārza tehnikas dienu laikā katrā pilsētā tiks izlozēts viens laimīgais, kurš savā rīcībā iegūs Husqvarna zāles pļāvēju.

Dārza dienu kalendārs

10. maijs – Aizkraukle, veikals Viss Lauksaimniekam, Enerģētiķu iela 11. Sākums plkst. 9:00.
16. un 17. maijs – Liepāja, HUSIS.LV veikals, Brīvības iela 117. Sākums plkst. 9:00.
18. maijs – Liepāja, Rožu laukums. Sākums plkst. 9:00.