Raideris Husqvarna R 216T AWD
Pilnpiedziņa (AWD) nodrošina vilcējspēku nelīdzenās, mitrās un slidenās vietās, kā arī slīpās nogāzēs. AWD automātiski regulē visu riteņu piedziņu atkarībā no situācijas un apstākļiem.
Raideris Husqvarna R 216T AWD
Priekšā novietots pļāvēja bloks lieliskai piekļūšanai stūros, zem krūmiem, soliņiem un tml.
Raideris Husqvarna R 216T AWD
Unikāls šarnīrveida stūres mehānisms ļauj aizmugurējo riteņu pāri sasvērt zem mašīnas. Rezultāts ir lieliska manevrējamība ar minimālu apgrieziena rādiusu pie pilnīgas bloķēšanas.
Raideris Husqvarna R 216T AWD
Ātrums un virziens tiek kontrolēts ar pedāļiem, kas ļauj turēt abas rokas uz stūres, lai nodrošinātu pietiekamu braukšanas kontroli.
Raideris Husqvarna R 216T AWD
Combi pļāvēja bloks piedāvā divas pļaušanas funkcijas. Izvēlieties vai nu BioClip(r) zāles mēslošanai, vai arī izmešanu uz aizmuguri, efektīvākai pļaušanai vietās ar garāku zāli.
Raideris Husqvarna R 216T AWD
Jauna dizaina stūre ar regulējumu augstumu ļauj sasniegt patiesi augstu darba ergonomiku un var tikt aprīkota ar stūres rata rokturi.
Raideris Husqvarna R 216T AWD
Комбинированная режущая дека универсальна, так как работает в двух режимах. Режим BioClip® удобряет газон, а режим выброса скошенной травы назад позволяет эффективно и быстро окашивать большие участки даже с переросшей травой.

Raideris Husqvarna R 216T AWD


€ 4849.00

cena veikalā

€ 5099.00

maksas-veidi
Preces kods: 9678471-01
Zīmols: Husqvarna
Pieejams > 2

Raideris R 216T AWD ir lieliski piemērots privātmāju īpašniekiem, kuri vēlas panākt lielisku darba rezultātu, pat sarežģītas formas dārzos. Visu riteņu piedziņa papildus saķerei un daudzpusībai visos apstākļos. Artikulētā stūrēšanas sistēma nodrošina lielisku manevrētspēju, un priekšpusē novietoto pļaušanas bloku ir ļoti ērti apkopt un tīrīt. Apvienojumā ar jaudīgo un efektīvo divcilindru dzinēju ar bezčoka iedarbināšanu, tas nodrošinās bezrūpīgu zāles pļaušanu vēl daudzus gadus. Šis daudzpusīgais un visiem gadalaikiem piemērotais raideris ir patiess Husqvarna jaunievedums un vairāku desmitu gadu pieredzes apliecinājums.

Kombinējot lietošanas ērtumu un lielisku vadāmību ar jaudu un veiktspēju, šis visu riteņu piedziņas raideris ar augsta griezes momenta V-divu dzinēju ir ērts ekspluatācijā un nodrošina lieliskus darba rezultātus. Šarnīrveida stūres pastiprinātājs ļauj viegli veikt asus pagriezienus un nodrošina lielisku manevrēšanas spēju. Aprīkots ar LED apgaismojumu un Turn Key Start iedarbināšanas sistēmu.

Izvēle starp 94cm un 103cm pļaušanas blokiem, kas redzami aksesuāru sadaļā!

PĻAUŠANAS BLOKS NEIETILPST CENĀ!

Specifikācija
Degvielas veids Benzīns
Cilindri 2
Tīrā jauda pie esošajiem apgriezieniem 9.7 kW @ 2900 apgriez./min.
Cilindra tilpums 656 cm³
Dzinēja ražotājs Briggs & Stratton
Dzinēja nosaukums V-Intek
Dzinēja eļļošana Spiediens
Ātrums uz priekšu (min-max) 0-9 km/h
Ātrums atpakaļgaitā 0-9 km/h
Nenopļautais aplis 30 cm
Pļaušanas augstums min-max 25 - 75 mm
Pļaušanas platums 94-103 cm
Pļaušanas metodes BioClip®/Izmešana uz aizmuguri
Asmeņu skaits 3
Transmisijas tips Hidrostatiskā (automātiskā ātrumkārba)
Bākas ietilpība 12 lit
Pļaušanas augstuma soļi 10
Priekšējo riepu izmēri 165/60-8
Aizmugurējo riepu izmēri 165/60-8