Izkliedētājs GARDENA L
Augstās kvalitātes plastmasas riteņi ar traktortipa profilu nodrošina labāku saķeri uz dažādām virsmām. Riteņi ir izturīgi pret koroziju un plaisu rašanos.
Izkliedētājs GARDENA L
Izmantojot apturēšanas sistēmu, riteņiem ir brīvgaitas funkcija, veicot kustību atpakaļgaitā. Tādēļ materiālu izkliedēšanas darbu ir iespējams veikt tikai tad, kad izkliedētāju stumj virzienā uz priekšu. Tādēļ pārdozēšana tiek efektīvi novērsta.
Izkliedētājs GARDENA L
Izkliedētājs ir izgatavots no materiāla, kam piemīt izturība pret koroziju un pret atmosfēras iedarbību, to var viegli notīrīt ar ūdens strūklu.
Izkliedētājs GARDENA L
Ar dozēšanas tabulu var precīzi uzstādīt veicamo darbību. Elastīgais izkliedētāja cilindrs ļaus izkliedēt dažāda lieluma, izmēra materiālus.

Izkliedētājs GARDENA L


€ 38.99

cena veikalā

€ 40.99

maksas-veidi
Preces kods: 9676761-01
Zīmols: GARDENA
Pieejams > 2

GARDENA Kaisītājs L piemērots mēslojuma un ceļu kaisāmās sāls kaisīšanai vidēja izmēra platībās. Tas ir ērti lietojams ar atvēršanas/aizvēršanas funkciju uz roktura, kur var noregulēt arī izkliedēšanas daudzumu. Bīdāmais vāks ir aprīkots ar blīvi, kas cieši aizver izkliedēšanas tvertni un novērš noplūdes, kad ierīce ir nekustīga, uzpildes laikā vai pēc lietošanas. GARDENA kaisītāja L īpašais izkliedēšanas veltnis padod materiālu nevainojami vienmērīgi, precīzi un tikai nepieciešamajās vietās. Kaisītājs ir viegli izmazgājams ar ūdeni.