Raiders Husqvarna R 216
Ātrums un virziens tiek kontrolēts ar pedāļiem, kas ļauj turēt abas rokas uz stūres, lai nodrošinātu pietiekamu braukšanas kontroli.
Raiders Husqvarna R 216
Priekšā novietots pļāvēja bloks lieliskai piekļūšanai stūros, zem krūmiem, soliņiem un tml.
Raiders Husqvarna R 216
Комбинированная режущая дека универсальна, так как работает в двух режимах. Режим BioClip® удобряет газон, а режим выброса скошенной травы назад позволяет эффективно и быстро окашивать большие участки даже с переросшей травой.
Raiders Husqvarna R 216
Combi pļāvēja bloks piedāvā divas pļaušanas funkcijas. Izvēlieties vai nu BioClip(r) zāles mēslošanai, vai arī izmešanu uz aizmuguri, efektīvākai pļaušanai vietās ar garāku zāli.
Raiders Husqvarna R 216
Unikāls šarnīrveida stūres mehānisms ļauj aizmugurējo riteņu pāri sasvērt zem mašīnas. Rezultāts ir lieliska manevrējamība ar minimālu apgrieziena rādiusu pie pilnīgas bloķēšanas.
Raiders Husqvarna R 216
Pļaušanas augstuma regulēšanas svira ir viegli aizsniedzama no lietotāja sēdekļa, ļaujot mainīt pļaušanas augstumu darba laikā.
Raiders Husqvarna R 216
Liela, caurspīdīga degvielas bāka ļauj viegli pārbaudīt degvielas līmeni.

Raiders Husqvarna R 216


€ 3459.00

cena veikalā

€ 3655.00

maksas-veidi
Preces kods: 9672911-02
Zīmols: Husqvarna
Pieejams > 2

Husqvarna Rider R 216  ir efektīvs raideris ar 94 cm vai 103cm Kombi pļaušanas bloku sniedz pirmklasīgu BioClip® mulčēšanu un aizmugures izmešanu (pļaušanas bloks neietilpst raidera komplektācijā, skatīt pie "saistītie produkti"). Piemērots privātmāju un zemes gabalu īpašniekiem, kuriem nepieciešama augsta efektivitāte, viegla lietošana, nepārspējama manevrējamība un patiešām baudāms brauciens. Šarnīrsavienojuma stūres iekārta un priekšā esošais pļaušanas bloks ļauj darboties intuitīvi, ar to ir viegli piekļūt šaurākās vietās un darba laukums ir labi pārredzams. Hidrostatiskā transmisija ar pedāļa vadību, viegli pieejamie vadības slēdži un automātiska asmens palaišana padara darbu patīkamu. Pļaušanas bloks ir viegli paceļams servisa pozīcijā, kas atvieglo bloka tīrīšanu pēc pļaušanas beigām. Raideris spēj paveikt arī citus darbus, ne tikai nopļaut zālienu, tam var pievienot sniega sķūri, piekabi, sūnu grābekli un kaisītāju, tas var apkopt jūsu dārzu cauru gadu.

PĻAUŠANAS BLOKS NEIETILPST CENĀ!

Specifikācija
Degvielas veids Benzīns
Cilindri 1
Tīrā jauda pie esošajiem apgriezieniem 9.6 kW @ 2900 apgriez./min.
Cilindra tilpums 500 cm³
Dzinēja ražotājs Briggs & Stratton
Dzinēja nosaukums Intek
Dzinēja eļļošana Spiediens
Ātrums uz priekšu (min-max) 0-9 km/h
Ātrums atpakaļgaitā 0-9 km/h
Nenopļautais aplis 30 cm
Pļaušanas augstums min-max 25 - 75 mm
Pļaušanas platums 94-103 cm
Pļaušanas metodes BioClip®/Izmešana uz aizmuguri
Asmeņu skaits 3
Transmisijas tips Hidrostatiskā (automātiskā ātrumkārba)
Bākas ietilpība 12 lit
Pļaušanas augstuma soļi 10
Priekšējo riepu izmēri 165/60-8
Aizmugurējo riepu izmēri 165/60-8